Связаться с нами

На Львівщині тривають ремонті роботи на дорогах

02.05.2018 На Львівщині тривають ремонті роботи на дорогах

На дорогах Львівщини робота «кипить», не звертаючи увагу на вихідні дні. Активно продовжуються роботи по відновленню горизонтальної дорожньої розмітки. Про це інформує Львівавтодор.

Станом на сьогоднішній день роботу виконано на протяжності 120 км. Роботи по відновленню горизонтальної розмітки відбуваються у різних напрямках одночасно, а саме: на ділянках автомобільних доріг М-06 Київ – Чоп, Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, Західний обхід міста Львова, На цих вихідних розмітку було відновлено на транспортній розв’язці автомобільної дороги державного значення М-10 Львів – Краковець.

Продовжується поточний середній ремонт у Львівській області. На цих вихідних на замовлення Служби автомобільних доріг підрядна організація розпочала влаштування верхнього шару асфальтобетону товщиною 5 см на автомобільній дорозі місцевого значення С141232 Журавники – Тарасівка. Станом на сьогоднішній день влаштовано верхній шар однією смугою, протяжністю 1+800 м.

Покращення дорожнього покриття також відбувається в напрямку автомобільної дороги місцевого значення Т – 14 – 19 Миколаїв – Жидачів – Калуш. Підрядною організацією на цій дорозі виконується поточний середній ремонт і станом на сьогодні відбувається влаштування основи із ЩПС.

На замовлення Служби автодоріг Львівщини роботи по покращенню стану проїзної частини відбуваються також в інших напрямках Львівщини. Відновлення дорожнього покриття автомобільної дороги державного значення Р-40 Рава-Руська – Яворів – Судова Вишня підрядною організацією на завершальному етапі.

На автомобільній дорозі місцевого значення Т-14-02 Східниця – Пісочне у селі Криниця підрядною організацією усунено аварійну ямковість.

Продовжуються ремонтні роботи, а саме, розпушування існуючого дорожнього покриття автомобільної дороги Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів на ділянці біля села Давидів.

Служба автомобільних доріг у Львівській області просить вибачення у водіїв та інших учасників дорожнього руху за незручності, які виникають під час руху. А також наполегливо просить бути максимально уважними на тих ділянках дороги, де проводяться ремонтні роботи, дотримуватися правил дорожнього руху, а саме, звертати увагу на встановлені тимчасові дорожні знаки і дотримуватися швидкісного режиму, відповідно до правил дорожнього руху.

Поделиться: