Зв'язатися з нами
Послуги фізичним особам Послуги юридичним особам
directions

стягнення збитків, страхового відшкодування

offers

оскарження адмінпротоколу

appointment

захист у кримінальному провадженні

about

оцінка збитку, встановлення механізму ДТП

Ефективна допомога автоюриста по ДТП

У наш стрімкий час великою кількістю на дорогах автомобілів уже нікого не здивуєш. Століття швидкостей вимагає швидкості реакції на будь-які зміни. Ось і поспішають люди все встигнути, розганяючи свій автомобіль. Однак, поспіх дуже негативно позначається на безпеці автомобіліста. Ніхто не дасть скільки-небудь переконливої гарантії, що навіть неухильно дотримуючись на дорогах правил дорожнього руху, такий законослухняний водій не стане учасником якоїсь ДТП - жертвою іншого водія.

У такому разі ефективну допомогу може надати досвідчений адвокат з ДТП, який добре знає тонкощі законодавства і легко орієнтується в різних автодорожніх ситуаціях. У критичний момент тільки юрист по ДТП може ефективно взяти участь на вашому боці у відносинах з офіційними органами, страховиками та іншими учасниками ДТП. Лише кваліфікованому фахівцеві вистачить досвіду і практичних навичок, щоб вирішити безнадійну ситуацію на користь свого клієнта.

Дуже важливо для автомобіліста не розгубитися під час ДТП і вчасно доручити представлення своїх прав юридичній фірмі, що спеціалізується на дорожньо-транспортних пригодах.

Широко відома компанія "АвтоЮрист Київ" здатна забезпечити ефективне представництво ваших інтересів з будь-яких питань, пов'язаних з юридичною допомогою при ДТП. Візьмемо на себе всі тяготи адміністративної тяганини, позбавивши вас від неминучих стресу і панічного стану, що супроводжують весь процес врегулювання ситуації, що склалася.

Ставши учасником дорожньої пригоди, рекомендуємо не зволікати і зателефонувати в компанію "АвтоЮрист", замовити виїзд на місце ДТП м. Київ авто-адвоката для захисту ваших інтересів, що позбавить від багатьох неприємностей, пов'язаних з ДТП.

Оперативна і своєчасна консультація юриста по ДТП в телефонному режимі відразу ж після аварії, дасть Вам чітке розуміння того, яку саме інформацію слід надати співробітникам поліції і що варто обговорювати з опонентом, представниками страхових компаній.

Модель поведінки для учасника ДТП

До приїзду фахівця компанії "АвтоЮрист Київ" учаснику пригоди слід дотримуватися необхідних правил поведінки і чітко знати свої права. Поки приспіє допомога юриста при ДТП, зробіть:

1.     Якомога докладніші знімки місця аварії, розташування транспортних засобів по відношенню один до одного, видимі пошкодження автомобілів учасників, їхні номерні знаки;

2.     обов'язково зробіть фотографію страхового поліса винуватця ДТП, техпаспорта і посвідчення водія;

3.     Надайте іншим учасникам події ваш номер телефону, координати вашої страхової компанії та дані свого страхового поліса;

4.     обов'язково зателефонуйте до страхової компанії та повідомте про страховий випадок;

5.     Залишайтеся на місці дорожньо-транспортної пригоди до приїзду співробітників поліції, у жодному разі не переміщуйте автомобіль, а також інші об'єкти, які мають відношення до ДТП.

Консультація автоюриста

Дедалі більшої популярності набирає спеціальність автоюриста в Україні, в силу своєї затребуваності. Грамотна і кваліфікована консультація адвоката по ДТП, отримана своєчасно і оперативно, позбавить від безлічі проблем і вбереже від додаткових збитків. Утримайтеся від підписання протоколу про адміністративне правопорушення та схеми дорожньо-транспортної пригоди, доки не прибув автоюрист по ДТП м. Київ. У стресовій ситуації Ви не зможете зрозуміти всі процесуальні тонкощі документування та оформлення ДТП, а підписання документів, зміст яких не зовсім зрозумілий, загрожує серйозними проблемами.

Адвокат у Києві при ДТП

Адвокати та юристи з ДТП компанії "АвтоЮрист" мають різноманітну юридичну практику і можуть з успіхом застосувати накопичений досвід для успішного вирішення ваших проблем. Грамотний адвокат у разі ДТП у Києві просто життєво необхідний на всіх етапах розгляду наслідків авто-пригоди, аж до відшкодування винною стороною завданих збитків. У жодному разі не йдіть на поводу в інших учасників ДТП вирішити справу "миром", завжди наполягайте на законному способі вирішення конфлікту з оформленням необхідних процесуальних документів.

Професійний автоюрист, консультація якого часом буває на вагу золота, може успішно представляти в процесі як потерпілу, так і винну сторону. Будь-яка зі сторін має право відстоювати свої права в суді та вимагати відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Саме тут на допомогу приходить автоадвокат, який слідкує за законністю дій учасників ДТП та посадових осіб, які беруть участь у встановленні винних.

Винуватець ДТП і потерпілий мають право на професійну юридичну допомогу, отримання якої не вправі будь-хто заборонити.

Будь-який учасник дорожньо-транспортної пригоди має право на правову допомогу, як на місці події, так і під час судового слухання, досудового слідства, у страховій компанії, під час проведення оцінки збитку. Але, щоб уникнути негативних наслідків, пов'язаних із притягненням до відповідальності, втратою майна, оплатою лікування тощо, важливо вчасно звернутися до юриста з відповідною кваліфікацією.

Не варто ризикувати своїм майном, водійськими правами, а то й свободою, пускаючи вирішення справи по ДТП на самоплив. Довіртеся фахівцям компанії "АвтоЮрист", які якнайкраще забезпечать захист ваших інтересів на всіх стадіях розгляду у справах, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами. Ми завжди на сторожі ваших інтересів.

Відповіді на поширені запитання

  • Я винуватець ДТП що робити?

Дуже важливо в таких випадках зберегти спокій. Це допоможе проаналізувати і проконтролювати те, що відбувається, врахувати обставини і всі дрібниці. Усвідомивши те, що трапилося, насамперед потрібно перевірити, чи є потерпілі. Якщо є - викликати швидку. Далі обов'язково потрібно розмістити знак аварійної зупинки. Після цього слід викликати поліцію. Щоб уберегти себе від більш негативних наслідків, найкраще звернутися за допомогою до кваліфікованого юриста, який проконсультує вас і грамотно пояснить подальші дії. І пам'ятайте, що в таких ситуаціях важлива кожна дрібниця, тому краще щоб все залишалося на своїх місцях.

  • Покинув місце ДТП що загрожує?

Залишення винуватцем ДТП місця події в будь-якому випадку погана ідея, що тягне за собою тільки погіршення становища. Однозначної відповіді щодо наслідків дати неможливо. Усе залежить від ситуації. Винуватцю в такому випадку може загрожувати більш важка адміністративна відповідальність або навіть кримінальна. Особливо важливу роль відіграє наявність або відсутність постраждалих, які потребують медичної допомоги.

Якщо все-таки сталося так, що місце ДТП винуватець покинув, найкращим рішенням буде звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою.

  • Що таке європейський протокол при ДТП?

Європейський протокол - це спеціальний документ про ДТП, який водії-учасники події оформляють самі без участі поліції. Надалі європротокол пред'являється страховій компанії як підстава для виплати відшкодування. Бланк європротоколу водій отримує від страхової компанії, коли укладає договір.

Європротокол можна використовувати не у всіх випадках, а за умов відсутності людей, що потребують медичної допомоги, згода водіїв щодо обставин, наявність полісів автоцивілки, відсутність алкогольного, наркотичного сп'яніння, впливу лікарських препаратів.

  • Як виграти суд по ДТП?

Єдиної відповіді на те, як перемогти в суді, на жаль, немає. Кожна ситуація різна і має свої особливості та нюанси. Дуже багато факторів можуть вплинути на перебіг справи і жодних гарантій виграшу немає. Але, незалежно від того, потерпілий ви або винуватець ДТП, допомога кваліфікованого фахівця в будь-якому випадку підвищить ваші шанси на перемогу або більш вигідне для себе рішення суду. Тому найкраще буде звернутися до досвідченого юриста, який грамотно вас проконсультує і буде супроводжувати.

  • Що таке моральна шкода при ДТП?

Моральна шкода при ДТП це втрати, яких зазнає потерпілий і які не мають матеріального характеру. Моральна шкода може бути спричинена як фізичними стражданнями, так і моральними. Моральна шкода відшкодовується страховою компанією, як правило, у разі, якщо потерпілий під час ДТП зазнав сильного фізичного болю, що був спричинений різними каліцтвами тіла.

Моральна шкода відшкодовується так само і родичам загиблого в ДТП. У рідкісних випадках винуватцем аварії може відшкодовуватися моральна шкода, викликана пошкодженнями або знищенням транспорту.

  • У винуватця ДТП немає ОСЦПВ що робити?

Для того, щоб ситуація вирішилася для вас максимально вигідно, необхідно дотримуватися низки послідовних дій.

Найважливішим для вас у цьому випадку є - отримати статус потерпілого. Тому насамперед потрібно викликати поліцію. Також вам слід самостійно зафіксувати все, що відбувається - сфотографувати або зробити відеозапис місця аварії, пошкоджень транспорту, його розташування. Подивіться, чи є свідки або камери поблизу. Коли приїде поліція, необхідно чесно і детально пояснити те, що трапилося. Дуже важливо, щоб у протоколі вас було зафіксовано як потерпілого. Використовуйте максимально чесні та переконливі аргументи. Зробіть фото протоколу, схеми, опису. Після того, як зберете всі можливі матеріали, зверніться до МТСБУ.

  • Потрапив у ДТП що робити зі страховкою?

Якщо ви потрапили в ДТП, слід не залишаючи місця події зателефонувати до своєї страхової компанії, назвати номер свого поліса, описати все, що сталося, і далі дотримуватися всіх вказівок страховика, якщо такі будуть. Також обов'язково протягом трьох днів письмово повідомити страховика про ДТП, вказати, де перебуває транспорт, які ушкодження, свій телефон і адресу.

  • Що робити в разі ДТП на парковці?

Насамперед перевірте, чи немає у вас або в іншого водія поранень, забоїв, чи не потрібна швидка. Надайте допомогу, якщо така потрібна. Не забудьте також поставити аварійний знак. Далі необхідно викликати поліцію. Дуже важливо, щоб усе залишалося на своїх місцях, тому краще нічого не чіпати. Будь-яка дрібниця може виявитися дуже важливою. Також радимо вам зафіксувати місце події, положення транспорту, його пошкодження на фото- або відеозапис. Візьміть контакти другого водія. І не забудьте повідомити про аварію свою страхову компанію.

Також, за наявності деяких умов, можна обійтися без виклику поліції, склавши європротокол.

  • Що робити, якщо страхова компанія не виплачує гроші після ДТП?

Якщо страхова компанія винуватця ДТП не виплачує вам страхове відшкодування, насамперед потрібно писати претензію в цю ж страхову компанію. Найкраще спілкуватися зі страховиком саме в письмовому вигляді. При подальшій бездіяльності СК пишіть скаргу в МТСБУ. Така скарга може стати хорошою мотивацією для виплати. Однак і це не завжди працює. У такому разі, залишається тільки писати позов до суду.

Пам'ятайте, що незалежно від того, куди ви пишете, для досягнення позитивного результату документ, чи то претензія, чи то скарга, чи то позов, має бути складено максимально грамотно й обґрунтовано. У цьому вам може допомогти і значно спростити процес кваліфікований юрист.

  • Для чого потрібна довідка про ДТП?

Довідка про ДТП може бути потрібна страховій компанії або МТСБУ для здійснення страхової виплати. Видають таку довідку відповідні органи МВС на підставі письмового запиту.

  • Що робити в разі ДТП з потерпілими?

Насамперед перевірте і переконайтеся, чи все гаразд із потерпілими. У разі необхідності, надайте першу медичну допомогу і викличте швидку. Розмістіть аварійний знак і викличте поліцію. Нічого не чіпайте, нехай усе залишається на своїх місцях. Зніміть усе на фото або відео. За наявності потерпілих, радимо звернутися по допомогу до юриста і чим раніше, тим краще. Усе має бути максимально точно і детально зафіксовано. Поліцейські нададуть вам цілий список документів. Тому, щоб уникнути непотрібних помилок, постарайтеся, щоб юрист прибув раніше за поліцію.

  • Як правильно написати розписку що претензій не маю по ДТП?

Для того, щоб розписка про відсутність претензій мала юридичну силу, її потрібно правильно скласти. Розписка "Претензій не маю" повинна містити найменування документа, дату складання та основний текст довільної форми. В основному тексті вказуються паспортні дані, місце проживання та реєстрації сторін, їхні контактні дані, а також інформація про автомобілі. Далі потрібно описати обставини і результат досягнутої домовленості. Останнє - підписи учасників аварії.

  • Чи потрібна діагностична карта при ДТП?

Інформація, яка міститься в діагностичній карті, - це результат перевірки технічного стану автомобіля. Цей документ потрібен, щоб оформити страховий поліс. При ДТП діагностична карта може бути корисною для отримання страхової компенсації.

  • ДТП у дворі що робити

У разі ДТП на подвір'ї потрібно дотримуватися тих самих правил, що й у разі аварій в інших місцях.

Перевірте, чи є постраждалі, і викличте швидку за необхідності. Розмістіть аварійний знак і викличте поліцію. Якщо ж немає постраждалих і водії дійшли згоди щодо обставин аварії, можна самостійно оформити ДТП, склавши європротокол. Якщо винуватець зник, перевірте, чи є поблизу камери відеоспостереження або свідки.

Рекомендуємо вам також зафіксувати місце аварії, пошкодження автомобіля. І не забудьте повідомити про те, що трапилося, свою страхову компанію.

  • Що робити в разі ДТП за кордоном

Незалежно від серйозності ДТП насамперед потрібно перевірити, чи є постраждалі та чи потрібна комусь медична допомога. Далі слід розмістити аварійний знак, увімкнути аварійну сигналізацію та викликати поліцію. Рекомендуємо також зробити фото або відеозапис місця аварії, пошкодження автомобіля тощо. Зберіть усі можливі контакти учасників аварії, інформацію про їхній транспорт, а в разі, якщо ви винуватець, потерпілому потрібно буде віддати копію Зеленої карти або надати відомості про неї. У працівників поліції візьміть довідку про обставини аварії. І обов'язково повідомте про ДТП свою страхову компанію, з якою було укладено договір "Зелена карта".

Відгуки користувачів

Сергій К.
19.01.2017
stars

ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі команді "автоюриста" за допомогу в складанні позову до страхової, допомоги в суді та якісні, об'ємні консультації. Грамотно, професійно, послідовно. Ціни на послуги відповідають їхній якості. Рекомендую!

Марія М.
28.11.2016
stars

Найефективніша допомога під час ДТП - це послуги адвоката по ДТП. Далеко не кожен водій знає, як поводитися в разі ДТП. Так сталося зі мною, і, оскільки водій-винуватець не був застрахований, я взагалі не уявляла, чи зможу відшкодувати збитки, завдані моєму автомобілю. На щастя, я вчасно знайшла і звернулася по допомогу до компанії "Авторюрист". Кваліфіковані фахівці стягнули на мою користь гроші на ремонт автомобіля. Я дуже рада!

Ксенія Р.
05.09.2016
stars

Після ДТП опинилася в ситуації, коли страхова компанія перерахувала гроші на ремонт автомобіля на рахунок СТО, а та зі свого боку відмовила в ремонті автомобіля... і виплаті відшкодування. На мої довгі листи з вимогою повернути гроші - отримувала формальні відписки, в яких страхова і СТО перекладали один на одного відповідальність. Я вирішила шукати тих, хто вирішить цю проблему! І знайшла команду юристів, завдяки їхньому професійному та уважному підходу, в судовому порядку я отримала суму страхового відшкодування та неустойки. Мої права, як споживача були повністю відновлені!

Володимир Е.
19.11.2016
stars

Кілька місяців тому потрапив у ДТП. Оскільки зі мною це сталося вперше, був приголомшений. Зрозуміло, за таких обставин людина не здатна об'єктивно, розсудливо і логічно оцінювати ситуацію, аналізувати документи, що вимагають підписання, і зберігати спокій. Я негайно зателефонував до компанії "Автоюрист" (знайшов через гугл) і адвокат дуже швидко приїхав на місце події. Телефоном я відразу ж отримав мінімальну консультацію про те, як поводитися зі співробітниками поліції. Після прибуття адвокат простежив за об'єктивністю складання протоколу, був уважним до всіх деталей, одразу ж зв'язався з представником страхової компанії, внаслідок чого я отримав якісний захист своїх прав і страхове відшкодування.

Замовити консультацію